Zapiski | My Gift Dna


Zapiski. Wręcz maniakalna obsesja na punkcie zapisywania wszystkiego, ważnych dat, sprawdzianów, kartkówek czy wyjazdu na weekend do kuzynki. Wiele notatek odnośnie blogowania, a także życia codziennego. Lubie to robić dlaczego? Sama nie wiem, ale myślę, że zapisanie sobie co chcę zrobić następnego dnia, daje mi ogromną motywację, żeby to zrobić i jest duże prawdopodobieństwo, że zabiegana ja o niczym nie zapomni.W XXI wieku każdy planuję swoje "wypady" nawet miesiąc przed. Przez tak długi okres czasu pewnie nie jednokrotnie zapomnimy o wielu rzeczach, jak to się mówi "skleroza nie boli" Jak temu zapobiec? Mieć swój notatnik! Ja swój posiadam już jakiś czas i jest on niezawodny, zapisuje sobie w nim wszystkie ważne daty, cytaty czy wyjazdy. Jest on z firmy My Gift Dna. Wysokiej jakości oprawa miękka i delikatna w dotyku jest zarazem twarda wytrzymała i doskonale wykończona. Grawer jest perfekcyjnie wykonany techniką laserową. FormaA5 jest najwygodniejszy, ponieważ można schować go zawsze do torebki czy plecaka bez obaw, że się nie zmieści. 190 stron do wykorzystania na zapiski, rysunki czy numery telefonu. Dzięki temu notatnikowi już nigdy o niczym nie zapomnę! Polecam każdemu mieć taki notes!Zajrzyjcie do:Joannasemla 

 

Komentarze

 1. Przydałby mi się taki, ostatnio o wszystkim zapominam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapisywanie to początek planowania i organizowania :) Bardzo dobrze, że spisujesz ważne rzeczy to klucz do sukcesu :) a dobry notatnik jak najbardziej wspomaga ten proces :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też uwielbiam notatniki! W dzisiejszych czasach, gdzie wszystko zapisuje się w telefonach, wydaje się to być mega staromodne, ale jakiś taki sentyment jest do papieru, do czegoś co jest fizycznie napisane ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. genialny notatnik, super okładka i piękny kolor :)

  obserwuje
  http://creamshine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Co roku mam kalendarz ze sklepu MyGiftDna. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podobnie jak ty uwielbiam wszystko zapisywać, a o planowaniu dnia nie wspomnę :) zawsze muszę mieć wszystko zaplanowane na ostatni guzik :) taki notatnik to świetna sprawa.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz