Dlaczego warto jeść śniadania z rodziną? | Tovago | Akatja


Dlaczego warto jeść śniadania, każdy wie (po 8-12- godzinnej przerwie w spożywaniu pokarmów, nasz organizm i mózg potrzebuje energii), ale dlaczego warto je spożywać z rodziną? Dla mnie najważniejsze jest rozmowa od tej zwyczajnej do tej gdy, rodzice starają się zbliżyć do nas, pytają o wyjście z przyjaciółmi, co ciekawego stało się poprzedniego dnia, o czym nie zdążyliśmy opowiedzieć. Codzienny śmiech mamy, gdy przyjdzie do pokoju i gdy udaje, że śpię, aby jeszcze 5 minut poleżeć w łóżku, tata wołający na śniadanie starszą siostrę i tupot łapek do kuchni Tofika, żeby położyć się pod kuchennym stołem, za każdym razem tata pyta, czy wsypać cukru, mama prosi o podanie masła, siostra z zachmurzoną miną wyciąga rękę po kawałek chleba. Uwielbiam to uczucie, gdy mogę im opowiedzieć ciekawą historię z książki, którą czytałam poprzedniego wieczoru, co będę dziś robić i jakie plany mam na cały tydzień. Taka rozmowa sprawia, że jesteśmy z sobą bliżej. Sobotnie parówki, pieczywo chrupkie jaglane i gryczane z dżemem czereśniowym, wiśniowym lub moim ulubionym malinowym.Chrupkie pieczywo kukurydziane-jaglane Tovago to pełnowartościowa przekąską, którą możemy 
zjeść na szybko lub wymyślić coś bardziej kreatywnego. Dodatkowo  jest nisko kaloryczne i bogate w błonnik. W skład wchodzi aż 20% kaszy jaglanej, przypadnie do gustu osoba dbającym o linie, ponieważ jedna kromka to zaledwie 23kcl. 
Pieczywo chrupkie kukurydziano-gryczane ''Wygodnie, pożywnie, zdrowe i zawsze pod ręką- to idea, która przyświeca nowej serii produktów Tovago''. Nisko kaloryczne, zawierające błonnik i aż 18% kaszy gryczanej. Nowa i zdrowa kompozycja smakowa.  Naklejki, które widzicie na słoiczkach zapewniła mi firma Akatja. Idealny sposób, aby dodać oryginalności naszej spiżarni i porannemu śniadaniu. 
Komentarze

  1. Również uważam że śniadanie jest bardzo ważne :)
    http://juclaress.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz