Spotkanie blogerek z Księżycovą!


Spotkanie blogerek z Księżycową!


13.08.16r.-niezapomniana data dla mnie jako blogerki, ponieważ w tym dniu miałam przyjemność uczestniczyć w ''Pierwszym spotkaniu blogerek z Księżycova''. Organizatorką jak sama nazwa mówi była Księżycova czyli Milena. Spotkanie odbyło się w Bydgoszczy w uroczej kawiarni ''Strefa''. 


Wszystko zaczęło się o godzinie 12. Przedstawicielka firmy wygłosiła prezentację na temat ''Jakości i bezpieczeństwa stosowania suplementów diety'', oraz dlaczego wybrać firmę Pharma Nord
Dowiedzieliśmy się szokujących faktów, o  których strach mówić np. często zdarza się, że w zakupionej witaminie C nie ma ani jej grama, a wypełnienie stanowi np. tynk.

W  Multiwitamina  zazwyczaj zawarta jest cała tablica  Mendelejewa,lecz trzeba pamiętać, że niektóre pierwiastki ze sobą konkurują więc nie ma możliwości by wszystkie się wchłonęły i zapewniły nam oczekiwany efekt. Każda uczestniczka otrzymała kurację 30 dniową do przetestowania Bio-Selen+Cynk, który warto stosować dla: zdrowych włosów, paznokci, prawidłowego widzenia, tarczycy, zdrowej skóry regularnej aktywności hormonalnej, układu odpornościowego, płodności i prokreacji. Wkrótce przeczytacie moją opinie po ich spożyciu.


Po wykładzie rozpoczęłyśmy rozdawanie paczuszek od sponsorów i krótkie  ich omówienie, po tym zaczęłyśmy pogawędkę. Miło było poznać nowe osoby, serdeczne, pozytywne i z podobnymi zainteresowaniami. Nasze tematy głównie opierały się na blogowaniu.  Milena stanęła w 100% na wysokości zadania, jednak obsługa kawiarni już nie. Przygotowała dla nas prezenty, listę przydatnych książek dla blogerów. Podziwiam, że podjęła się takiego przedsięwzięcia i tak dobrze jej poszło. Czekam na kolejną edycję spotkania z niecierpliwością!Lista sponsorów: Lunally, Dwie Kropki, Raw & Happy, Cd Kosmetyki, Helion, Tovago, Akatja, Karmelowe, Promees, Nanobytes, Ouhumania, PopCrop, PharmaNord, Eveline Cosmetics.Komentarze

 1. Dziękuję za uczestnictwo, pomoc i zaangażowanie, genialny post <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę takiego spotkania, to musiało być bardzo miłe, poznać tyle osób, spędzić czas w gronie bloggerek, no i dowiedzieć się tyle o tych witaminach. Ciekawa jestem czy ta kuracja bio-selen-cynk przyniesie efekty i jakie:).
  Ciekawy pomysł ogólnie z tym spendem:D.
  Pozdrawiam Cię serdecznie i miłej reszty wakacji życzę!
  www.aleksandraczaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post! Wykład naprawdę był ciekawy i szokujący! Czas spędzony w taki miłym towarzystwie leciał jak z bicza strzelił! Ja również czekam na kolejne edycje tego spotkania! Super post! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny post i pomysł napisania właśnie takiego posta mega pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz